(7202) UTG OP3 Micro SL 4 MOA Red Dot DOCTER footprint
OverzichtDe UTG OP3 Micro SL is een compacte en krachtige red dot sight, perfect voor zowel sportieve als tactische toepassingen. Het is gemaakt van hoogwaardig 6061-T6 aluminium en heeft een matte zwarte anodisatie voor duurzaamheid en een strak, professioneel uiterlijk.
De UTG OP3 Micro SL is een uitstekende keuze voor schutters die op zoek zijn naar een betrouwbare, hoogwaardige red dot sight met een compacte en duurzame constructie.
Neem contact met ons op over de levertijd
Reticle: Rode 4 MOA single dot, ideaal voor snel richten zonder visuele afleiding.
Batterij: Side loading batterijcompartiment, geen noodzaak om de sight te verwijderen en opnieuw in te stellen bij het vervangen van de batterij. 15.000+ uur levensduur bij middelmatige helderheidsinstelling.
Helderheidsinstellingen: 8 verschillende helderheidsinstellingen om aan te passen aan verschillende weersomstandigheden.
Waterbestendig: IPX7 waterbestendig, geschikt voor gebruik in zware weersomstandigheden.
Lens: Multi-coated glas lens met een diameter van 23 mm voor een brede veld van zicht.
Montage: Komt met een lage profiel Picatinny montagemogelijkheid en is compatibel met de Docter footprint.
Co-witness: Co-witness met de meeste suppressor-height iron sights.
Aanpassing: 1 MOA per klik aanpassing voor nauwkeurig richten.
Specificaties:
Batterijduur: 15.000 uur
Batterijplaatsing: Side loading
Batterijtype: CR1632 3V
Helderheidsmodus: Handmatig
Klikwaarde: 1 MOA
Oogafstand: Oneindig
Verlichtingstype: Knop
Lensmateriaal: Glas
Vergroting: 1X
Materialen: 6061-T6 Aluminium
Optische footprint: Voor DOCTER®
Reticle: Single Dot
Reticle kleur: Rood
Oppervlakteafwerking: Geanodiseerd
Waterdichtheidsclassificatie: IPX7
Gewicht: 1.2 oz (51 g)